Склади ЗНО на 200 балів разом з нами!

Систематизуємо підготовку.
Працюємо на бажаний результат.
Високий бал ЗНО для вступу в університет не виходячи з дому
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
Всі предмети ЗНО
Зручний розклад для учнів
Навчання в малих групах
Сучасні методики навчання
Індивідуальний підхід
Своєчасний моніторинг знань
Зручна система оплати
Навчальні предмети

Бали ЗНО наших учнів на 30% вищі, ніж середні по Україні

Наші випускники склали іспити ЗНО краще, ніж більшість учнів і вже потрапили в найкращі вищі навчальні заклади країни.
139
по Україні
185
з ZNO Pro Kachka
Приклад середнього балу проходження ЗНО з математики

Наші послуги

Яким чином ми допоможемо тобі підготуватися на всі 100% до попередніх ДПА чи ЗНО
Групові ON-Line заняття
Абонемент: 1 місяць
Всього: 8 або 12 занять
Заняття: 2 або 3 заняття по 120 хв. на тиждень
Міні-групи до 6 осіб. Для пояснення і закріплення складних матеріалів ми використовуємо візуалізацію, чітко структуруємо заняття, застосовуємо різні методики. Крім цього, на тебе чекає допомога з твоїм шкільним домашнім завданням, якщо, в умовах карантину, тобі його складно виконувати.
З квітня діють групи Супер-експрес по 3 заняття на тиждень.

Запис на пробний урок
Індивідуальні заняття
Абонемент: 1 місяць
Всього: 8 або 12 занять
Заняття: 60 хвилин
Он-лайн один на один з викладачем. Проводиться з метою підвищення рівня підготовки та розкриття індивідуальних здібностей. Організуються за окремим графіком з урахуванням індивідуального навчального плану студента і охоплюють частину або повний обсяг занять з одного або декількох предметів. Вартість 350 грн./год.

Записатись
Експрес-курс "Лайт"
Абонемент: 1 місяць
Всього: 12 відео + 4 уроки з викладачем
Особливості: тестовий тиждень
Змішаний формат онлайн навчання передбачає, що в учнів є можливість працювати у форматі "Питання/Відповіді" через виділений telegram-канал та раз на тиждень проходити урок з викладачем. Три рази на тиждень учні отримують нові відео-уроки по 40 хв. кожний для роботи за обраним предметом. Крім цього учні отримують "чек-лист" з предмету навчання.
Є тестовий безкоштовний період навчання.
Безкоштовна консультація
Курс-інтенсив вихідного дня
Абонемент: 1 місяць
Всього: 4 заняття на місяць по 3 години кожне.
Особливості: подарунок "Конспект лекцій з предмету".
Оберіть предмети для курсів інтенсивної підготовки по вихідних. Розберемо усі деталі та найважливіші матеріали. Кожне заняття проходить максимально ефективно, аби допомогти подолати слабкі місця з предмету.
Курс з Математики - по суботах.
Курс з Української мови - по неділях.
Після ПроКачки ЗНО зовсім не страшне!
Безкоштовна консультація
Хто ми?
ZNO ProKachka – це новий формат освіти
Центр Zno ProKachka - це сучасна освітня online-платформа. Місце, де ваша дитина зможе комплексно та максимально ефективно отримати підготовку до ЗНО з усіх предметів та "підтягнути" поточну шкільну програму. І це не просто "відос", це справжнє живе спілкування, персоніфіковане роз'яснення і аналіз кожної теми.


Наша мета – не просто пройти з учнями всю програму, але й підготувати морально і допомогти стати впевненими у своїх знаннях.

ZNO ProKachka — це новий формат освіти
Хто ми?
Центр Zno ProKachka - це сучасна освітня online-платформа. Місце, де ваша дитина зможе комплексно та максимально ефективно отримати підготовку до ЗНО з усіх предметів та "підтягнути" поточну шкільну програму. І це не просто "відос", це справжнє живе спілкування, персоніфіковане роз'яснення і аналіз кожної теми.

Наша мета – не просто пройти з учнями всю програму, але й підготувати морально і допомогти стати впевненими у своїх знаннях.
178
Середній бал
за ЗНО
85 %
Вступили
на бюджет
99 %
Задоволених нашою
роботою
520
Підготували
online

Чому саме ми?

Шість основних переваг курсів з підготовки до ДПА і ЗНО ZNO PRO Kachka:
Інтерактивна програма
Ми не намагаємось змусити тебе зазубрити, ми намагаємося зробити так, щоб кожен легко зрозумів і зміг завжди відновити в пам'яті головне та важливе.
Зручний формат
Всі заняття проходять Online, у зручному форматі, не виходячи з дому.
Персональний підхід
Наші викладачі, 200-бальники з ЗНО, максимально адаптували методику під онлайн навчання у невеликих групах, з максимально персоналізованим підходом та підтримкою 24/7
Системність
Батькам не потрібно постійно слідкувати за навчальним процесом, за вас це робить викладач, розподіляючи рівномірно матеріал згідно з планом підготовки.
Робота на результат
Відповідно до запиту учня підготовка на максимальний результат
Без зайвих витрат
Не потрібно купувати додаткові книжки чи зошити, конспекти чи будь-які матеріали! Всі додаткові матеріали будуть включені
Система мотивації
Використовуємо систему мотивації-гейміфікації. Діти заробляють КачкоБали на уроках, які можуть обміняти на цінні подарунки або знижки на курси!

Наші викладачі

Заняття проводять молоді викладачі, які в свій час склали ЗНО на 200 балів. Вони поділяться своїми знаннями і хитрощами
Анастасія
Біологія
Результат ЗНО з біології: 200 балів
Захоплююся біологією і не уявляю свого життя без неї. Відмінно закінчила "Школу екстернів" і склала ЗНО на 200 балів. У 2011р. без проблем вступила на бюджет до КНУ ім. Т. Шевченка і паралельно до Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" в Києві (пройшла повні 6 років навчання в обох університетах). У 2017 році стала магістром і з фізіології рослин, і з фізичної реабілітації. Продовжила навчання в аспірантурі у КНУ ім. Т. Шевченка за спеціальністю біологія. Зараз моя подорож у науці "Біологія" продовжується і я запрошую Вас приєднатися до мене. Я допоможу Вам успішно подолати бар'єр - скласти ЗНО на максимальний бал! До зустрічі!
Юлія
Географія
Результат ЗНО з географії: 200 балів
Не можеш відрізнити румб від азимуту, назви економічних районів України вилетіли з голови, а ти переживаєш, бо ЗНО на носі? Тоді тобі до мене: я вже складала географію на 200 балів, і поділюся секретами, як повторити мій результат)
Святослав
Хімія
Результат ЗНО з хімії: 196 балів
Від мене ти можеш дізнатится. про те, що сіль буває не тільки солона, а й солодка, що видів спиртів є набагато більше, ніж їх пропонує Київське Duty Free, і що скласти ЗНО на 200 не так важко, як каже тобі твоя училка.
Іван
Математика
Результат ЗНО з математики: 200 балів
«Мам, я просто не розумію геометрію. – Це алгебра, Дань». Знайома ситуація? Якщо так - не біда. Я знаю, як зробити математику цікавою наукою. Якщо бажаєте здати ЗНО із математики на 180+, та готові для цього працювати, тоді вітаю в нашій команді) Я готую завтрашніх студентів, а не вчорашніх учнів.
Анастасія
Фізика
Результат ЗНО з фізики: 195 балів
Щось підзабули зі школи - не біда. Нагадаємо чим відрізняється конденсація від конвекції, опукла лінза від випуклої, нейтрон від електрона.
Що вчиться вчасно, те й здається класно!
Максим
Англійська
Результат ЗНО з англійської мови: 198 балів
Насправді можна вивчити англійську дуже легко та швидко, кажу це на власному досвіді. Не вірите, що англійську мову можливо вивчити за допомогою пісень та фільмів? Не будемо механічно вчити граматику, існує безліч варіантів вивчення та практики мови.
Дмитро
Історія
Результат ЗНО з історії: 198 балів
Я дивився на нього, він дивився на мене. По моїй щоці котилася сльоза. Впізнаєш в цьому себе, виконуючи завдання з ЗНО з портретами персоналій? А дати, невідомі слова, ще й церкви. Здається, що історія це квінтесенція страху? А от і ні! Розкажу як подружитися з історією.
Марія
Математика
Результат ЗНО з математики: 198 балів
Математика - це настільки ж легко, як 2*2=4. Експонента, косеканс та діафантові рівняння - це не матерні слова. Вам це відомо? Ні? тоді вам точно до мене!!!
Я все вам поясню і ЗНО перестане бути найжахливішим сном!
Ганна
Українська мова та література
Результат ЗНО українська мова та література: 200 балів
Разом дізнаємося, чому не ревуть воли, як ясла повні та як це використати у власному висловлюванні.
Світлана
Англійська
Результат ЗНО з англійської мови: 198 балів
Ніхто не пояснив досі тобі різницю між suit (сьЮт) та suite (свИт)? Welcome на уроки, де ти забудеш про читання нудних текстів, а зможеш вивчити справжню English, ті «важкі» 12 часи з легкістю!
Діана
Математика
Результат ЗНО з математики: 197 балів
Системність, організованість та дисципліна - і ти вже абітурієнт омріяного ЗВО. І хто знав, що ти не зможешь? Просто зроби перший крок до своєї мрії.
Даша
Українська мова
Результат ЗНО з Української мови: 198 балів
Я знаю, як швидко втягнути тебе в процес та зацікавити цим предметом не тому, що маю 30 років досвіду викладання у школі та звання "Кращий вчитель 1998-го року", а тому, що сама не так давно сиділа за тима партами і складала цей екзамен)
Олександр
Історія
Результат ЗНО з історії: 195 балів
Тут повинен бути красивий опис про мене, але його не буде.
Замість цього я пропоную вам сотні невдалих жартів, десятки презентацій та майже 101% впевненості у тому, що зі мною для вас підготовка до історії буде всього лише подорожжю тривалістю в 1 мільйон років.
Залишились питання?
Тоді мерщій записуйся на пробний урок, там все поясню детальніше.
Даша
Українська мова та література
Результат ЗНО українська мова та література: 196 балів
Скажи «Ні!» нудній теорії та 100500 незрозумілим питанням у тестах. Я допоможу легко, а головне швидко опанувати складні теми та поясню все необхідне простими словами.
Анастасія
Англійська
Результат ЗНО з англійської мови: 197 балів
Просте питання « Do you speak English?" і в тебе вже виступає піт? Тоді тобі точно до мене. Я навчу розрізняти такі складні Past Simple та Present Perfect, who's та whose. Англійська насправді краща за будь-яку красуню чи будь-якого симпатичного хлопця, зі мною ви це побачите і закохаєтесь в неї, як закохана я.
Безкоштовне пробне заняття
Оберіть потрібний для себе предмет та запишіться на пробне безкоштовне заняття ZNO Pro Kachka

Вартість навчання

Замовляйте 16 чи більше занять та отримайте додаткову знижку
8 занять по
2 год./заняття
2000 грн
  • 7 навчальних тем
  • 8 заняття пробне ЗНО за пройденим матеріалом
Записатись
16 занять по
2 год./заняття
4000 грн.
3700 грн.
  • 2 місяці підготовки за 1 предметом
    або
    1 місяць підготовки за 2 предметами
Записатись
32 заняття по
2 год./заняття
8000 грн.
6800 грн.
4 місяці підготовки за
1 предметом
або
1 місяць підготовки за
4 предметами
Записатись
ПІЛЬГА 50% ВІД ВАРТОСТІ МІСЯЧНОГО АБОНЕМЕНТУ
  • діти учасників АТО;
  • діти, один з батьків яких, загинув в районі АТО.
Знижки не сумуються з іншими акційними пропозиціями, діють при пред'явленні посвідчення.
Відгуки наших учнів
Найбільш часті питання
Як почати?
Залишайте заявку або телефонуйте нам і ми разом оберемо групу занятть в залежності від рівня підготовки та зручності часу.
Чи можливо доєднатись до вже існуючої групи?
Так. Якщо після пробного безкоштовного зяняття, тобі все сподобалось, то ти можеш залишитись в ній.
Скільки часу продовжується 1 заняття?
Кожне заняття продовжується 2 години (120 хвилин).
З яких предметів готують до ЗНО в вашому центрі?
Це 8 найпошириніших предметів: математика, українська мова та література, історія, геогріфія, англійська, фізика, хімія і біологія
Що потрібне для занять?
1. Електронний гаджет - в ідеалі компьютер або ноутбук, бо так зручніше, з гарним доступом до інтернету
2. Зошит та ручка для записів.
3. Гарний настрій та бажання навчатися.
Якою мовою проводяться заняття?
Групові заняття - мова викладання, це укаїнська мова. На індивідуальних заняттях ви можете домовитись про викладання російською, за потреби.
Чи є у вас домашні завдання?
Так, після кожного заняття викладач дає матеріали в месенджер для самоопрацювання та закріплення теми. Вони не є дуже тяжкими, але це важливий елемент підготовки, бо відповідальність за свої знання, в першу чергу, несе сам учень.
Чи ставите ви оцінки?
Ні, але ми маємо власну мотиваційну сисему -"КачкоМотивація", де на кожному занятті учень отримує бали по таким критеріям, як дисципліна, явка, виконання домашніх завдань та тестів після кожного уроку. За накопичувані бали можна отримувати знижки на навчання та різні послуги, а також цінні призи.
Якщо я пропустив заняття з поважної причини, що тоді?
У такому випадку ви отримуєте відео пропущеного уроку на самоопрацювання, з можливістю консультування по ньому викладачєм у месенджері, пропрацювання окремо складних питань.
Ми в INSTAGRAM
Отримати консультацію
з підготовки до ЗНО чи ДПА на онлайн курсах ZNO Pro Kachka
Хто Ви?
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
Запис на Безкоштовний пробний урок!
Залишіть свої контакти для зв'язку
Хто ви?
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
Отримати консультацію
Залишіть свої контакти для зв'язку
Хто ви?
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
Запис на предметний курс підготовки
Залишіть свої контакти для зв'язку
Оберіть один або декілька предметів для підготовки
Хто ви?
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
Запис на Експрес-курс "Лайт"
Залишіть свої контакти для зв'язку
Оберіть один або декілька предметів для підготовки
Хто ви?
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
Отримати консультацію
Залишіть свої контакти для зв'язку
Хто ви?
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
Запис на індівідуальний урок!
Залишить свої контакти для зв'язку
Хто ви?
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
Вибір пакету підготовки
Оберіть варіант пакету для оплати
Оберіть один або декілька предметів для підготовки
Оберіть пакет для подальшої оплати
Хто ви?
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
Made on
Tilda